Cam Balkon Fiyatları Nedir?

Cam Balkon Fiyatı

İstanbul katlanır cam balkon fiyatları, Kartal cam balkon fiyatları, Adalar cam balkon fiyatları, Ataşehir cam balkon fiyatları, Beykoz cam balkon fiyatları, Çekmeköy cam balkon fiyatları, Kadıköy cam balkon fiyatları, Maltepe cam balkon fiyatları, Pendik cam balkon fiyatları, Sancaktepe cam balkon fiyatları, Sultanbeyli cam balkon fiyatları, Şile cam balkon fiyatları, Tuzla cam balkon fiyatları, Ümraniye cam balkon fiyatları, Üsküdar cam balkon fiyatları. İstanbul Anadolu Yakası cam balkon fiyatlarımız günceldir.

Ekocam katlanır cam balkon sistemleri, kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için genellikle evlerin balkonları için tasarlanmış, dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam kanatları tamamen kapatarak kapalı mekan elde etmenizi sağlayan sistemdir. Katlanır cam balkon sistemleri evinizde estetik ve daha fazla işlev gören bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve yeni yaşam alanları oluşturmak için katlanır cam balkon sistemleri yaptırmanızı öneriyoruz.

Ekocam Katlanır Cam Sistemi Özellikleri

Ekocam katlanır cam balkon kapama sistemleri, camların katlanarak isteğinize göre aynı veya farklı noktalara toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir uygulamadır. Cam balkon sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasıyla birlikte, son derece kullanışlı, sağlam ve dayanıklıdır. Balkonlara uygulanan cam döşemeler sayesinde balkonların evin iç kısımlarındaki gibi soğuk havalarda da sıcak bir hale gelmesini sağlanır. Özellikle apartman dairelerinde yaşayan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Ekocam katlanır cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar. Kolay kullanışlı olması ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses yalıtımı konusunda daha verimli hale getirir. Katlanır cam sistemi ve sürme cam balkon sistemi çözümleri, tüm mekanlara fonksiyonel cam balkon uygulaması yapılmasına imkan verir. Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında temperli cam denilen şiddetli darbelere karşı dayanıklı camlardan oluşmaktadır. Kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Cam balkon fiyatları İstanbul, cam balkon fiyatları Adalar, cam balkon fiyatları Ataşehir, cam balkon fiyatları Beykoz, cam balkon fiyatları Çekmeköy, cam balkon fiyatları Kadıköy, cam balkon fiyatları Kartal, cam balkon fiyatları Maltepe, cam balkon fiyatları Pendik, cam balkon fiyatları Sancaktepe, cam balkon fiyatları Sultanbeyli, cam balkon fiyatları Şile, cam balkon fiyatları Tuzla, cam balkon fiyatları Ümraniye, cam balkon fiyatları Üsküdar.

Katlanır Cam Balkon Sistemi Nasıl Kullanılır?

Ekocam katlanır cam kapama sistemleri ile korunan balkon alanı onun temel fonksiyonunu değiştirmeye gerek kalmadan, ev çevresinde keyif ve zevk almak için her zaman ekstra yaşam alanı oluşturmanıza imkan verir. Dışarıda olmanın keyfini her zaman sürebilmeniz için balkon evin geri kalan yapısından ayrı olmaya devam ederek, evin diğer yaşam alanlarına dahil edilmemesi sağlanır.

Ekocam katlanır cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlayarak binaların mimari görüntüsünü bozmaz. Her zaman kullanımda olacak olan balkon tek başına veya şirket ofisinde bir yerde dinlenmek, gevşemek ve ilham aramak için bir fırsat sunmasıyla rahat ve fonksiyonel bir mekan kazandırır. Yani, ev konforunu terk etmeye gerek kalmadan dışarıda olmanın hissini yaşarken evde rahat bir ortamda özellikle de soğuk kış günlerinde tüm güvenlik ve konforu ile oturmanın keyfini tamamen ışık ve sıcaklık duygusu ile yaşayabilmenize olanak tanır. Evinizde istediğiniz zaman tadını çıkarabileceğinin özel bir alan oluşturabilirsiniz. Balkon camlama sistemi gürültü seviyelerini azaltarak dinlenme odası yaratmanıza ve dahası rahat uyuyabilme imkanına kavuşmanızı sağlayabilir. Ayrıca zemin ve giriş katlarda ikamet edenler için de bir bakıma güvenlik anlamına gelen katlanır cam balkon sistemleri sayesinde güvende olduğunu bilerek uyumak psikolojik açıdan oldukça rahatlatıcı ve güvenlidir.

Katlanır Cam Balkon Malzeme ve Aksesuarları

Tepmerli Cam: Normal cama yüksek ısı derecelerinde ve kısa süreli ısıl işlem uygulanarak dayanıklılığının artırması işlemi ile elde edilmektedir. Temperli cam otomotiv sektöründe araç camları olarak, inşaat sektöründe de dış ve iç cephe uygulamalarında kullanılmaktadır. Cam balkonda kullanılan “Temperli Cam” Standardı 8mm et kalınlığında olup füme, mavi,yeşil ve bronz gibi farklı renk seçeneklerinde üretilebilmektedir. Cam balkonda kullanılan standart cam genişlikleri 45cm- 65cm (450mm.-650mm) dir. Cam yüksekliği de 240cm- 250cm (2400mm-2500mm) kadar çıkılabilmektedir.

Alüminyum Profil: Cam balkonda kullanılan alüminyum doğrama profil 3,5mm-4mm ortalama et kalınlığındadır. “Külçe alüminyum” şeklinde alüminyum fabrikalarına gelen ham alüminyum, kullanılacağı alan ve şirketlerin kalıplarına uygun şekilde çekilip firmalara gönderilir. Üretici firmalarda projelerine uygun olarak (dış ve iç cephe, katlanır cam balkon, balkon camlama, cam balkon sürme sistemi v.b) cam ile alüminyum profili birleştirerek imalatı yapılır. Alüminyum profiller diğer metal profillere göre paslanmaması ve yıllarca deforme olmadan kullanılması nedeniyle tercih edilmiştir. Cam balkon sisteminde kullanılan alüminyum profillerde dayanıklı elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.

Rulmanlar: Cam balkon sisteminde kullanılan kanal sisteminde ray hareketini sağlayan rulman (tekerlek sistemi) paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, yıllarca kolay kullanımı sağlar. Çelik rulmanların üzeri, ses yapmaması ve kolay kayma hareketini sağlaması için PVC esaslı, dayanıklılığı yüksek sert polyamid madde ile kaplanmıştır.

Fitiller: Cam balkon sisteminde 2 farklı fitil uygulaması yapılır;

1- Cam balkon kanatlarındaki camların arasına uygulanan şeffaf cam fitilidir. 3 farklı tipte fitil çeşidi kullanılır;
a- Normal Fitil; 2 cam arasında şefaflığı sağlayan PVC esaslı şeffaf fitil
b- Polikarbon Fitil; Yine 2 cam arasına uygulanan dayanıklılığı yüksek sararma ve kırılma yapmayan polikarbon esaslı cam fitilidir.
c- Alüminyum Fitil; 2 cam arasına şeffaf fitil uygulaması yerine alüminyumdan yapılmış fitil uygulamasıdır.
2- Kıl Fitiller; Hareketli olan cam balkon sisteminde hareketin kolay olması; dışarıdan toz, yağmur, su, rüzgar v.b etmenlerin balkona girmemesi için kullanılan, alüminyum profiller arasındaki fitillerdir. Yine PVC esaslı ve son derece dayanıklı 1000 fitil olarak adlandırılır.

Silikon: Cam balkon siteminde sistemin montajından sonra izolasyonu sağlamak amacıyla “ Anti Bakteriyel ” özelliğinde sistem rengine uygun silikon kullanılmaktadır.

Aksesuarlar: Cam balkon sisteminde kullanılan aksesuarlar, kilitler çıkış yolları, kasa baza profil kapaklarının tümü PVC esaslı sertleştirilmiş plastiktendir ve yıllar boyunca deforme olmadan dayanacak şekilde yapılmıştır.

İstanbul cam balkon, Kartal katlanır cam balkon, Adalar katlanır cam balkon, Ataşehir katlanır cam balkon, Beykoz katlanır cam balkon, Çekmeköy katlanır cam balkon, Kadıköy katlanır cam balkon, Maltepe katlanır cam balkon, Pendik katlanır cam balkon, Sancaktepe katlanır cam balkon, Sultanbeyli katlanır cam balkon, Şile katlanır cam balkon, Tuzla katlanır cam balkon, Ümraniye katlanır cam balkon, Üsküdar katlanır cam balkon. İstanbul Anadolu Yakası katlanır cam balkon fiyatlarını öğrenmek için yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir